درباره ی موسسه دادمان ایرانیان میزان

درباره ی موسسه دادمان ایرانیان میزان

درباره دادمان ایرانیان میزان

بعد از سال ها فعالیت وکالتی در حوزه های حقوقی و کیفری مختلف، بر آن شدیم تا با تجمیع تجربه هایی که در طی این سالها کسب کرده ایم ، به صورت گروهی و متعاقبا با قدرت و تاثیر بیشتر به ارایه خدمات حقوقی تخصصی بپردازیم در طی این سالهامتوجه شدیم:

  • عدم آگاهی از حقوق و قانون ، باعث افزایش نگرانی موکلین و از بین رفتن حس اعتماد و ناامیدی از دستیابی به عدالت می شود.

  • موکلین علاقه دارند ارتباط مستمری با وکلایشان داشته باشند که معمولا به دلیل مشغله ی کاری وکلا این ارتباط محدود و زمینه نارضایتی موکلین را فراهم می نماید.

  • روند طولانی رسیدگی در دادگستری باعث نگرانی موکلین نسبت به احقاق حقشان شده است.

  • فرهنگ استفاده از خدمات حقوقی قبل از بروز اختلاف ، رایج نمی باشد و این امر موجب تشکیل پرونده های قضایی متعدد در دادگستری شده است

  • برخی از موسسات حقوقی توسط افرادی که اساسا وکیل نمی باشند تاسیس شده اند و لذا به علت عدم شناخت از انتظارات موکلین خود و وعده های واهی، باعث ایجاد نارضایتی گردیده اند.

در همین راستا با شناسایی برخی از این مشکلات و پیش بینی تمهیداتی جهت رفع مشکلات مطروحه، موسسه حقوقی دادمان ایرانیان میزان را توسط  وکلای پایه یک دادگستری با شماره ثبت ۳۹۸۹۳ تاسیس نموده ایم و بعد از تاسیس آن با گسترش فعالیت های موسسه ، تعداد همکاران متخصص افزایش داده ایم .

تجربه فعالیت وکالتی هر یک از ما نشان داده است که عمده دلایل تشکیل پرونده های حقوقی و کیفری در دادگاهها به علت عدم بهره گیری به موقع از خدمات مشاوره ای وکلا می باشد به همین جهت هدف جدیدی را تعریف کرد ه ایم و آن همان ، شعار رایج پیشگیری است که از طریق فرهنگ سازی در خصوص بهره بردن از مشاوره حقوقی به موقع محقق می شود .

به همین منظور دپارتمان های تخصصی جهت حل و فصل اختلافات از طرق جایگزین، مانند داوری ، میانجیگری ، صلح و سازش ، طراحی نمودیم و حتی در برخی از موارد استفاده از خدمات متخصصین علوم روانشناسی و کارشناسان خبره را پیش بینی نموده ایم زیرا تجربه ی ما نشان می دهد مراجعه به دادگاهها علاوه بر هزینه های مالی فراوان ، زمان بسیاری را نیز می طلبد،لذا از این طریق صرف وقت و هزینه مراجعین خود را به حداقل رسانده ایم.

از طرف دیگر با توجه به رفع تحریم های بین المللی و پیش بینی نیازهای شرکت های تجاری ایرانی و خارجی، بر آن شدیم تا از طریق دپارتمان بین الملل ارایه خدمات تخصصی تجاری و بین المللی را گسترش دهیم.

موسسه دادمان ایرانیان میزان تلاش می کند سهم خود نسبت به ارتقای فرهنک استفاده از مشاوره حقوقی را ایفا نماید، و با جلب اعتماد موکلین حس اعتماد و عدالت را در جامعه گسترش دهد. همچنین بر این باوریم تا در مسیر پر پیچ و خم احقاق حق ، در کنار موکل خود ، هموار ترین راه را به وی نشان دهیم و اگر راهی نباشد برای وی راهی بسازیم.

خدماتِ حقوقی گروه وکلای دادمان ایرانیان میزان 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید:

Solve : *
12 + 30 =